Komiksowy konkurs ZZ, którego sponsorem jest Trociniarka Czerwica

Dwa tygodnie temu udało nam się wybrać do lasu na jesienne grzybobranie. Na swojej drodze spotkaliśmy Trociniarkę Czerwicę, która uprzejmie pozowała nam do zdjęć. Sesję możecie zobaczyć poniżej.

larwainsta2  larwainsta1

Larwa okazała się bardzo miła i zdeklarowała się ufundować dla Was koszulę oraz pakiet wlepek ZZ. Niestety nasza modelka po sesji tak dobrze się ukryła w spróchniałym pniu, że straciliśmy z nią kontakt. Z krótkiej rozmowy jednak wynika, że jest ona stałą czytelniczką ZZ i na swoim miniaturowym tablecie korzysta z facebooka.

Zatem wszem i wobec i każdemu z osobna ogłaszamy szybki konkurs ZZ! Wszystko co musicie zrobić to:

  • udostępnić wpis o konkursie na swojej tablicy

(Robimy to bez marudzenia, w szczytnym celu tylko po to aby Trociniarka dowiedziała się o konkursie i zapłaciła nam za nagrodę, którą obiecała ufundować)

  • zabawić się w osobę czytająca w owadzich myślach i wpisać w komiksowej chmurce odpowiedź na nasze konkursowe pytanie. A pytanie brzmi: O czym pomyślała Trociniarka spotykając na swojej drodze kolegę z gatunku Spyderco Dragonfly? 🙂

comics-2

Odpowiedzi należy przesłać na naszego maila zombiezonepl@gmail.com

Czas macie do niedzieli 5.10.2014. Autora tekstu, który najbardziej nas zaskoczył/rozbawił wyłonimy w poniedziałek dnia 6.10.2014