Nowa mobilna strona Zombie Zone

31 marca 2010 roku powstało Zombie Zone.

Praca nad szablonem, do którego zdążyliście się przyzwyczaić pochłonęła mi mnóstwo czasu, gdyż najtrudniej chyba robi się coś dla siebie. Prawie nigdy nie jestem zadowolony z tego co projektuję i cały czas dopieszczałem drobne szczegóły. Nie ukrywam, że przyzwyczaiłem się do mrocznej ciemności panującej w naszym serwisie, jednak czasy się zmieniają i trzeba iść do przodu. Ku pamięci poniżej zamieszczam zrzut ekranu.

zrzutekranuzz

 

nowezz

Dziś odpalamy zupełnie nowe ZZ. „Lekki” layout strony internetowej jest przyjazny tabletom, smartfonom itp. nowościom technicznym. Zastosowany Responsive Design, pozwala na dostosowywanie się formy prezentowania treści do wielkości ekranu. Nie pojawią się problemy, takie jak zbyt małe czcionki, niedopasowane do ekranu grafiki oraz konieczność poziomego przewijania lub ręcznego powiększania strony.

Mobilna strona główna  jest teraz bardziej przejrzysta. Treści na stronie prezentowane są, jak dotychczas. Fotografia to moja pasja dlatego nowością jest duży blok wyświetlający zdjęcia z aplikacji Instagram.

laszz

Nowa strona i nowe logo jako ujednolicenie naszych uniwersalnych przekonań.

Czaszka symbolizuje śmiertelność i przypomina nam o kruchości ludzkiego żywota. Musimy bacznie uważać podczas naszych wędrówek i życzymy wszystkim tyle samo wyjść co powrotów.

Litery ZZ umieściłem w części czołowej, odzwierciedlają one filozofię naszego życia. Słowo „zombie” jest u nas metaforą rozmaitych kataklizmów, otwieramy umysł na nową wiedzę i staramy się być zawsze przygotowani.

Heksagon pełni swoistą rolę tarczy, która nas otacza i chroni przed niebezpieczeństwami. Wewnętrzne hexy zaczerpnięte zostały z natury, inspiracją był plaster miodu. Pszczoły są bardzo pracowite i mają ogromną wiedzę matematyczną. Figura ta doskonale wypełnia płaszczyznę bez żadnych szpar i szczelin. Przyszłość Zombie Zone zależy tylko od Waszej i naszej pracy. Wierzymy, że jeśli będziemy choć w połowie tak pracowici jak one to uda nam się stworzyć rzeczy wyjątkowe.