SWAMP FOG – HANDMADE SOAP

Pod osłoną nocy o północy wyciągnąłem stary kocioł. Odkurzyłem księgę z magicznymi przepisami i zabrałem się za gotowanie.

Do kotła wrzuciłem to co lubicie najbardziej czyli: oko traszki, zęby jeża, 2 skrzydełka nietoperze, trochę boczku, oddech żaby oraz szczelnie zamkniętą w tytanowym flakonie mgłę z okolicznych bagien. Zajęło mi to 3 noce i oto oddaję w Wasze ręce, niesamowicie mroczny produkt.

swamp_fog1

  • Swamp Fog – czyli czarne jak smoła, ręcznie robione mydło, w swoim wnętrzu zatopiony ma zielony oddech żaby, zmiksowany z krzykiem czarownicy. Wszystkie te składniki mają właściwości odmładzające i rozweselające. W naszym tajnym laboratorium udało nam się zniwelować zgniły, bagienny zapach i zastąpić go nutą sycylijskiej pomarańczy oraz cynamonu. Jest to totalnie limitowana, kolekcjonerska wersja mydła. Każda kostka ma nr opatrzony moim podpisem. Jest tego naprawdę niewiele. Ci którzy załapali się rok temu na wersję dla drwali wiedzą, że nie da się tego kupić w lokalnej drogerii. Koska po zakupie łączy się z właścicielem i tylko on jeden może jej używać. Zebrane czaszki młodych krasnali nie tylko zdobią owy kosmetyk, ale także odstraszają brudne łapska niepożądanych osób. Ostrzegam, że jest to towar luksusowy i używacie go na własne ryzyko. Nie ponoszę odpowiedzialności jeśli ktoś np. nie podejdzie z należytym szacunkiem do czarnej kostki i przypadkiem podczas kąpieli zamieni się w żabę.

Dodatkowo wyprodukowałem coś co już znacie.

  • Zombie Repellent Soap

zombie-soap

Bardzo skuteczny Zombie Repellent – w 100% zmywa naturalny ludzki zapach, wytwarzany z genetycznie modyfikowanych w warunkach laboratoryjnych mózgów Zombie. Kolor Toxic Green nie topi ludzkiej skóry i nie uczula. Mydło o świeżym, cytrusowym zapachu odstrasza Zombie i czyni nas niewidzialnymi dla obumarłych oczu. Przebadane na próbie 1000 osobników. Sprzedawane w komplecie – 2 mózgi… bo co dwie głowy to nie jedna.

Oba produkty pakujemy w designerskie, halloweenowe torebki.

Mydła są w 100% naturalne, ręcznie robione, nie zawierają chemikaliów używanych w celu większego pienienia.

Produkt kolekcjonerski do kupienia w Sklepie Zombie Zone w dziale Gadżety ZZ.

Zastrzeżenie: produkt kolekcjonerski. Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.