Zombie Repellent & Lumberjack czyli ruszyła Mydlarnia ZZ

Postanowiliśmy nieco odświeżyć asortyment Sklepu ZZ i wprowadzić na rynek coś zupełnie nowego. Na stronie ostatnio zbyt dużo się nie działo ale to dlatego, że po nocach chodziliśmy ubrani jak Mr. White, „gotowaliśmy” i na nic innego nie było czasu.

sticker,375x360.u1Nasze dzieło jest jednak w 100% legalne i jest to…. uwaga… MYDŁO!

Dobrze wiecie, że facet nie może pachnieć jak bukiet  kwiatów, tak więc nie znajdziecie u nas zapachu magnolii, róż czy goździków.

Mamy dla Was na początek dwa ekstremalne produkty:

  • Zombie Repellent Soap

zombie-soap

Bardzo skuteczny Zombie Repellent – w 100% zmywa naturalny ludzki zapach, wytwarzany z genetycznie modyfikowanych w warunkach laboratoryjnych mózgów Zombie. Kolor Toxic Green nie topi ludzkiej skóry i nie uczula. Mydło o świeżym, cytrusowym zapachu odstrasza Zombie i czyni nas niewidzialnymi dla obumarłych oczu. Przebadane na próbie 1000 osobników. Sprzedawane w komplecie – 2 mózgi… bo co dwie głowy to nie jedna.

  • Lumberjack – Back to The Wild

lumberjack1

Jedyne mydło na świecie dla wszystkich, którzy kochają las. Jeśli nosisz brodę i jesteś drwalem to musisz je mieć. To nie jest produkt dla gości w obcisłych rurkach w których jaja czują się jak w chowie klatkowym. W tym mydle zamknęliśmy prawdziwą dziką naturę. Znajdziecie w nim szyszki chmielu oraz drobno siekane taktycznym nożem sosnowe igły. Kostka ta pachnie lasem oraz trawą cytrynową. Stawiamy na ekologię więc nie testowaliśmy mydła na lisach i wiewiórkach, pomimo tego że bardzo chciały.

Oba produkty są formą sztuki, w ilości bardzo limitowanej i to głównie od Was zależy czy na stałe trafią do sklepu ZZ. Dla nas to nowe doświadczenie i sporo frajdy. Mydła są w 100% naturalne, ręcznie robione, nie zawierają chemikaliów używanych w celu większego pienienia czy łatwiejszego wyciągania z form.

Produkt kolekcjonerski do kupienia w Sklepie Zombie Zone w dziale Gadżety ZZ.

Zastrzeżenie: gadżet kolekcjonerski. Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.