Nowości Maxpedition – SHOT Show 2011

Jak większość z Was cierpię na chorobę, którą nazywam gadżeciarstwem. Firmę Maxpedition odkryłem w czasach, gdy do internetu się dzwoniło… wtedy jeszcze byłem zdrowy ;). Polskich recenzji produktów Maxa było wtedy tyle, że mógłbym je zliczyć na palcach jednej ręki. Ich towar był luksusowy a ja marzyłem aby mieć cokolwiek z tej firmy.  Ceny jednak na tamte czasy były dla mnie zaporowe.

Wówczas fascynował mnie Jumbo i chyba od niego wszystko się zaczęło. Modem aż się grzał a ja zgłębiałem wiedzę na temat noży i sprzętu, którym mógłbym go wypełnić. Co ciekawe samego Jumbo nigdy nie kupiłem, sentyment jednak do tej marki pozostał. Co roku wypatruję nowości z SHOT Show. Muszę przyznać, że tym razem Maxpedition stanęło na wysokości zadania i wypuściło kilka ciekawych produktów, które mogą się spodobać.

Na chwilę obecną znalazłem dobrej jakości filmik na AR15.Com. Na Milspec Monkey jeszcze nic się nie pojawiło… jak tylko coś znajdę to dorzucę.

YouTube Preview Image

Dave Canterbury od pewnego czasu nie robi recenzji Maxpedition. Teraz tę lukę na youtube wypełnia Adam Francis, który na swoim kanale Equip 2 Endure zamieścił kolejny film.

YouTube Preview Image

Najbardziej cieszę się z 3 rozmiarów EDC Pocker Organizer, gdyż ten obecnie dostępny jest dla mnie za duży. Znalazłem jeszcze kilka zdjęć stoiska Maxpedition na forum www.thehighroad.org

Ciekawym produktem jest RollyPoly Extreme packs, po rozłożeniu plecak wydaje się być spory. Ciężko ocenić litraż, gdyż Grace jest bardzo filigranowa 🙂

O nowych produktach Maxpedition możesz podyskutować na forum Zombie Zone.