Program Zero Tolerance – czyli baba z brodą z wozu koniom lżej

Wczorajsze występy skłoniły mnie do wyprodukowania nowych nieco kontrowersyjnych jak na dzisiejsze czasy naszywek. Niezmiernie rzadko mi się zdarza włączać TV i oglądać telewizję, gdyż nie mam na to czasu.

Ciekaw jednak byłem jak daleko zajdzie Donatan i Cleo z utworem „My Słowianie”. Zmęczony po całym dniu pracy, zasiadłem w fotelu odpaliłem TV i moim oczom ukazała się baba z brodą. Stwierdziłem, że to jakieś freak show, ludzie się pośmieją i owa postać zajmie ostatnie miejsce. Jak się później okazało… myliłem się i to bardzo. Mówiąc krótko, świat się wywrócił do góry dupą.

1399764837_5tlalu_600

Przepiękne, zdrowe słowianki przegrały z facetem przebranym za kobietę. Może jestem staroświecki ale nie kupuję tego gówna.

beardedlady2

Pamiętam jak dziś dawne czasy, w których do mojego miasta przyjeżdżał cyrk. Byłem może w 3 klasie podstawówki, na ulicach wisiały plakaty z ogromnym napisem „Tylko u nas zobaczysz dziwadło – kobietę z brodą”. Wpatrywałem się w plakat i myślałem, że to ściema i pewnie ma przyklejoną brodę. Do cyrku i tak się wybrałem, zawsze kusił mnie czerwoną, oranżadą w woreczkach. Jeśli mnie pamięć nie myli to przedstawienie było naprawdę niskich lotów, mały namiot, brak egzotycznych zwierząt. Przez obręcze skakały pudle, nie było zebry, ba nawet kuca tam nie było. Na koniec w wielkiej klatce przywieźli dziką babę z brodą, niby złapali ją w jungli. Dalszej części już nie pamiętam, w każdym razie nie było to nic ciekawego.

Dziś jednak czytam, że baby z brodą to nasza przyszłość, normalność, Europa jest postępowa, tolerancyjna i więcej wszyscy tacy jesteśmy. Niemiecka prasa krytycznie ocenia polski wkład w Konkursie Piosenki Eurowizji. „Piersiaste Polki”, „softporno”, „sex sells” – to określenia przypisywane występowi „Donatan & Cleo”. Zastanawiam się w jakich czasach my żyjemy… facet z brodą przebrany za babę jest wychwalany wszędzie a piękne Polki uznawane za coś nienormalnego. Przykładowy Kowalski jeśli powie, że jest Napoleonem zamykany jest w psychiatryku a jeśli powie, że jest Anią to wszystko z nim ok.

Niesamowicie wkurza mnie promowanie zboczeń i robienie z tego czegoś normalnego. Gdy przebywam w młodszym towarzystwie i powiem, że mam w głowie program zero tolerancji to z każdej strony słyszę, że to przykre, że muszę być smutnym człowiekiem. A ja bym chciał aby tak nowoczesny, tolerancyjny świat tolerował ludzi nietolerancyjnych takich jak ja, gdyż ostatnio czuję się tu nieswojo.

Ilekroć włączę TV to w każdy program wciśnięty jest gej, transwestyta i wszyscy uważają to za normalne i postępowe. A mi się po prostu płakać chce jak to widzę. Zastanawiam się co powiem za kilka lat dziecku, gdy zobaczy na ulicy facetów przebranych za kobiety i zapyta kto to jest. On, ona, ono!?

Możliwe, że zostałem na tym świecie sam, że tu nie pasuję i jestem staroświecki i zacofany w swoich poglądach. Jeśli jednak też tacy jesteście to udostępnijcie ten wpis i dołączcie do programu „Zero Tolerance„, który neguje wszelkiego typu zboczenia i wynaturzenia. Całą niedzielę spędziłem przy maszynie aby wypuścić na świat nowe patche z serii „Zero Tolerance„. Patche są dostępne w sklepie ZZ.

kobieta_z_brodą  kobieta_z_broda2

 


  • rooter

    W 100% popieram!
    Tactical Redncek Club && Zero Tolerancji!