Firma Under Armour przypomniała mi dzieciństwo

Jak dziś pamiętam chwilę gdy budziłem się wcześnie rano, wiązałem buty i nie zważając na pogodę, bez zjedzenia śniadania biegłem do kiosku RUCH-u aby kupić nowy nr Batmana. Z utęsknieniem czekałem na ten moment kilka tygodni, odliczając dni do pojawienia się nowego wydania.

Miałem wówczas z 8 lat i często dialog pomiędzy mną a sprzedawcą wyglądał mniej więcej tak:

– Dzień dobry czy jest nowy Batman

– Niestety jeszcze nie wyszedł…

Smutek i rozczarowanie gościł wówczas na mojej twarzy. Odwiedzałem jeszcze kilka kiosków aby upewnić się, że na pewno go nie ma w całym mieście. Kolejny dzień wyglądał przeważnie tak samo… jednak zawsze miałem dziecięcą nadzieję, że komiks w końcu będzie. Gdy udało mi się dokonać zakupu to w drodze powrotnej już go czytałem. Nie patrzyłem pod nogi na dziury w chodnikach, których w naszym kraju nigdy nie brakowało, czasem przez to zaliczałem przysłowiową „glebę”.  Po dotarciu do domu miałem przeczytaną prawie połowę. Przygody Nietoperza zawsze były moim ulubionym komiksem, nie posiadałem zresztą pieniędzy aby kupić inne dzieła i trzeba było coś wybrać. Batman był szary i brudny, śmierdział toksyczną farbą, świeżo wydrukowane postacie były często tak mroczne, że przewracałem stronę nie mogąc na nie patrzeć.

gridmerchhero_alterego2_ss13_031413

Dziecięcymi oczyma podziwiałem przerysowane kwadratowe szczęki i zmutowane mięśnie bohaterów. Nie miałem nigdy żadnej, nawet najmniejszej super mocy ale komiksy zawsze motywowały mnie do „treningu” o ile można tak nazwać bezsensowne machanie hantlem ważącym 1kg.

Pomimo upływu czasu ciągle gdzieś siedzi we mnie ten „dzieciak”, gdy tylko widzę jakiś ciekawy produkt z logo super bohaterów oczy świecą mi się tak samo jak na widok nowego komiksu. Podobnie miałem dziś gdy zobaczyłem nowe koszulki z firmy Under Armour oraz ich krótki filmik reklamujący serię taktycznych produktów.

V5-1244399-006_HTF  V5-1244399-005_HTF

V5-1244399-401_HTF  V5-1244399-402_HTF

V5-1246520-600_HTF  V5-1246520-600_HTB

V5-1246520-301_HTF

źródło: http://www.underarmour.com

Ubrań z UA mam całkiem sporo jednak pomimo „treningów” jeszcze nie rozrosłem się na tyle aby testować je na łamach tego bloga. Seria Under Armour Alter Ego zmotywowała mnie do powrotu na siłownię. Zdaję sobie sprawę, że to głupie aby ćwiczyć pod jakiś tam produkt ale myślę, że zarówno piosenka z filmu Rocky Balboa jak i t-shirt UA może równie dobrze motywować. Zatem korzystajcie z zimowej aury, trenujcie ciężko w swoich piwnicach po to aby latem wyjść z podziemia… w formie… potrzebnej do zwalczania zombie.

 

 


 • Kosmita

  Fajne, ale 300 zł za koszulkę to trochę sporo.

 • To bardzo dużo… + drugie tyle trzeba wydać miesięcznie na suple i dietę aby tak wyglądać 😉

 • corvus

  mam supermana. to normalne compression, aczkolwiek ludzie często zagadują na siłowni 🙂

 • Fox

  Batman! Muszę to mieć!!!
  Dla mnie Batman to jedyny prawdziwy superbohater. Nie urodził się super tylko to wytrenował.
  Mam 25lat ale stosunek do tego komiksu nadal mam jakbym miał 9lat.

  Pozdr