The Walking Dead Sezon 3 Blu-Ray – niesamowite opakowanie

Po trzech miesiącach przerwy, do ramówki stacji AMC powrócił nasz ulubiony serial The Walking Dead. Nowy odcinek „The Suicide King” przyciągnął przed telewizory rekordową liczbę fanów, oglądało go łącznie 16,60 mln widzów.

Ten kultowy serial jest obowiązkową pozycją dla wszystkich łowców zombie i mam cichą nadzieję, że jesteście już po pierwszym odcinku. Długo broniłem się przed opisywaniem na tej stronie rozmaitych figurek w klimacie zombie, jednak „opakowanie” sezonu 3 The Walking Dead zasługuje na to aby je tu umieścić.

Zapewne pamiętacie limitowaną edycję DVD drugiego sezonu, które zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie. Dla przypomnienia była to głowa zombie z wbitym w oko śrubokrętem, które możecie zobaczyć poniżej.

the_walking_dead_sezon_2_dvd_01the_walking_dead_sezon_2_dvd_02

Tym razem twórcy poszli o krok dalej i zrobili coś naprawdę przerażającego. Zapewne wszystkim miłośnikom akwarystyki, rzucił się w oczy wystrój mieszkania Gubernatora. Sam hoduję ryby z jeziora Malawi i oglądając serial zastanawiałem się jaką filtrację zastosował Gubernator? Być może była to formalina. Nowe „opakowanie” zestawu Blu-Ray jest chyba najciekawszym jakie w życiu widziałem. Zaprojektował je Todd McFarlane z firmy McFarlane Toys. Patrząc na nie możemy poczuć się jak serialowa postać Gubernatora, który w tym post-apokaliptycznym świecie wyrósł do potężnej pozycji lidera. Jest on człowiekiem błyskotliwym i bezwzględnym i z tego co mogliśmy zaobserwować to po ciężkim dniu lubi się on zrelaksować patrząc w akwarium wypełnione głowami swoich ofiar.

walkingdead_season3_dvd_03 walkingdead_season3_dvd_02 walkingdead_season3_dvd

źródło: blogs.amctv.com

Zestaw zawiera 5 plastikowych, zbutwiałych głów, niektórym brakuje szczęki lub innych części. Jak zapewnia producent wystarczy dodać wody i może to być zabawa dla całej rodziny, przez którą rozumiemy rodzinę Adamsów, Mansonów lub taką, która potrzebuje pomocy psychologów. Producent jak widać zadbał o każdy szczegół, nie zabrakło nawet klimatycznego podświetlenia akwariów.