Coonan – srebrne kule na wilkołaki, wampiry i zombie

Według niektórych teorii koniec świata nastąpi 21 grudnia tego roku, nigdy nie wiadomo co czeka nas po apokalipsie. Dochodzą nas słuchy o przemieszczających się po naszym kraju tirach Umbrella Corporation. Natomiast sejsmografy ZZ wyczuwają podwyższone drgania skorupy ziemskiej na 100 losowo wybranych przez nas cmentarzach;)

Nie wiemy jednak co z nich powstanie. W kinach leci kolejna część „Zmierzchu” a firma Coonan wypuściła właśnie na rynek srebrne kule.

Według producenta otrzymamy 8 sztuk srebrnej 0.357 amunicji Magnum oryginalnie zapakowanej w kołek z drewna jesionowego. Ma on za zadanie 100% unicestwiać wilkołaki, wampiry i zombie. Cena detaliczna: 49,95 dolarów. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w walce z wampirami i wilkołakami ale z przekazywanych legend i opowieści pamiętam, że kołek powinien być wykonany z osiki a nie jesionu. Dlatego trochę mnie martwi skuteczność tego drewnianego dodatku.

 

źródło: www.coonaninc.com

 


  • Paladin

    A te kule to powinny być wodą święconą pokropione. I jeszcze krzyż trzeba na łuskach narysować, inaczej to sobie możesz najwyżej do puszek postrzelać.

  • Myślę, że to już się da załatwić z miejscowym księdzem dobrodziejem 😉

  • Wiewioor

    Kołek nie zabija wampirów. Wbity w serce tylko je unieruchamia. W tym stanie mogą sobie leżeć na powietrzu aż do wschodu słońca.

  • Paladin

    Ewentualnie jak masz narzędzia dentystyczne, to wyryć wersy Pisma św., szczególnie bezpośrednio cytujące Chrystusa – zombiaki i wampiry nie mają szans 😉