ZZ REWOLUCJA

 

W naszym pięknym kraju jest tylko kilka dobrych stron, które zajmują się testowaniem taktycznych gadżetów.  ZZ założyliśmy prawie 2 lata temu. Mieliśmy dosyć czytania płatnych testów opisujących w samych superlatywach dany produktu oraz tej całej marketingowej ściemy.

Z czasem WordPress stał się popularny i powstało po nas mnóstwo kolejnych blogów, które wyrastały jak grzyby po deszczu. Większość upadła, gdyż nie miała pomysłu, inne trzymają się całkiem dobrze. W internecie jest nowa moda każdy sklep musi mieć swojego bloga. Wciskają Wam kit, że są niezależni a w swoich newsach bezmyślnie kopiują tekst ze stron, które na renomę pracowały przez wiele lat. W rzeczywistości są to tylko strony zapleczowe. Powstają one po to aby w „recenzjach” umieszczać linki do produktów w swoich sklepach. Ilość linków w pewnym stopniu wpływa na pozycję w google dlatego takich stron jest mnóstwo i będzie jeszcze więcej. Przez takie coś w sieci robi się śmietnik. Laik trafi na taką stronę, kupi produkt, który nie wytrzyma tygodnia tylko przez to, że spec od marketingu opisał go bardzo dobrze.

Podziwiamy takie firmy jak: Tasmanian Tiger, Togo, SpecShop, RWS Cetus, The Hawk Family. Wszyscy oni zdecydowali się z nami współpracować, wiedzieli doskonale, że jak znajdziemy wady w przesłanym do nas sprzęcie to je opiszemy. Nie bali się tego i naszym zdaniem są przez to wiarygodni. Zapraszamy pozostałe sklepy do współpracy, gdyż lepiej powierzyć sprzęt nam niż zlecić to komuś kto nie ma o tym bladego pojęcia.

Celem Zombie Zone jest stworzenie największej w Polsce bazy wiedzy na temat sprzętu taktycznego. Nasz serwer ma sporo wolnego miejsca i chcemy zgromadzić na nim całą masę recenzji wysokiej klasy wyposażenia.

Zombie Zone Brotherhood zostało utworzone po to aby zbudować silną wspólnotę. Wszystkich nas łączy wspólna pasja! Niemal każdy z braterstwa posiada mnóstwo taktycznych gadżetów i może podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi użytkownikami.

Dajemy Wam możliwość wymiany informacji za pośrednictwem forum oraz rozmaitych kanałów informacyjnych! Chcemy budować Zombie Zone z Waszą pomocą!

  • Jeżeli posiadasz ciekawy pomysł na artykuł, skontaktuj się z nami! Omówimy temat i postaramy się pomóc!
  • Jeżeli chcecie o czymś przeczytać na Zombie Zone, macie pomysły odnośnie zmian to dajcie nam znać. ZZ tworzymy dla Was i zależy nam aby strona spełniała Wasze oczekiwania!

Pamiętajcie każdy z nas może tworzyć Zombie Zone! Liczymy na Wasze wsparcie!