Zombie Zone & Project Mjollnir

Bardzo lubimy klimaty Wikingów i rozmaite rekonstrukcje historyczne. Mamy wśród skandynawskich wojowników wielu dobrych znajomych. Z bydlęcych rogów wypiliśmy hektolitry wina i piwa. Po tych biesiadach, któregoś pięknego dnia narodził się pomysł na Project Mjollnir.

Jeśli jesteś brodatym Wojownikiem Północy, podoba Ci się wesołe życie Wikingów, lubisz pływać po morzach, plądrować i na ucztach pić to zapraszamy do dołączenia do Project Mjollnir.

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą pomysł będzie ewoluował. Wiemy, że w naszym kraju żyje sporo taktycznych wikingów. Udało nam się wyprodukować dla nich patche z naszym logo.

projectmjollnirlogo2

Na tarczy umieściliśmy Mjollnir – wg mitologi nordyckiej bojowy młot boga Thora. Gdy Thor rzucał swym młotem, ten zawsze do niego wracał. Wierzono również, że przy uderzeniu broń wyzwalała z siebie piorun. W dokładnym tłumaczeniu oznacza zmiażdżacz. Jest symbolem wojowników i jarlów. Pomaga osiągać cele i sukcesy w handlu, chroni przed stratami i niepowodzeniami. Nasza wizja artystyczna przedstawia Młot zbudowany ze współczesnej, śmiercionośnej amunicji.

Patcha można nabyć w sklepie Zombie Zone.