Twoja reklama na zombie zone

Poznaj zasady umieszczania reklamy na naszym serwisie!

  • Czy mogę zamieścić reklamę na Zombie Zone?

Oczywiście, że tak – każdy może wykupić u nas reklamę! Po prawej stronie w zakładce „Sponsorzy” umieściliśmy widget AdTaily, z którego pomocą w prosty sposób umieścicie reklamę na naszej stronie. Pamiętaj reklama jest dźwignią handlu! Jeżeli prowadzisz stronę powiązaną z naszą tematyką to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

  • Dlaczego reklama właśnie na Zombie Zone?

Największą zaletą reklamy na naszej stronie jest to że trafia ona do użytkowników o podobnych upodobaniach tematycznych. Możesz być pewien, że twoja reklama trafi do pożądanej przez Ciebie grupy docelowej.

Dzięki trafnemu umiejscowieniu twojej reklamy nie będzie ona irytująca i zostanie pozytywnie przyjęta przez użytkowników serwisu.

  • Czy tematyka reklamy jest dowolna?

W tej kwestii są pewne ograniczenia, lecz są one niewielkie. Nie wolno reklamować działalności propagującej przemoc, rasizm, pornografię oraz rzeczy które są sprzeczne z  prawem. Pozostaje jeszcze do omówienia kwestia wizualna reklamy, staramy się by Zombie Zone wyglądał dobrze tak więc reklamy, które będą wyraźnie szpecić szatę graficzną naszej strony zostaną przez nas odrzucone. Jeżeli nie umiesz wykonać banera to nic się nie martw! Wykonamy go dla Ciebie bezpłatnie korzystając z dostarczonych przez Ciebie materiałów.

  • Jakie są koszty reklamy na Zombie Zone?

Oferujemy jeden format reklam, kwadratowe grafiki o wymiarze 125px. Cena za dzień emisji reklamy wynosi 3zł.