Nowy album Pearl Jam – Lighting Bolt

Po 5 latach przerwy Pearl Jam wraca z nową płytą. Dzisiaj oficjalną premierę ma album „Lightning Bolt„. W internecie znaleźć możemy dwie piosenki promujące krążek „Mind Your Manners” oraz klimatyczną balladę „Sirens”.

0

Pewnie zastanawiacie się dlaczego o tym tutaj piszę… na płycie nie znajdziemy przecież żadnego utworu o zombie. Po prostu nie chcę abyście przegapili to wydarzenie. Mam słabość do tej kapeli, ich muzyka wielokrotnie towarzyszy mi w słuchawkach podczas moich wędrówek. Większość z Was kojarzy pewnie ścieżkę dźwiękową wydaną w 2007 roku, do świetnego filmu z posmaczkiem survivalowym „Into The Wild„. Obraz oparty został na faktach ukazuje historię Christophera J. McCandlessa, który wyzbywa się majątku i wyrusza na Alaskę w poszukiwaniu wolności. Komentarzy do filmu było mnóstwo, nie jeden n nas z zazdrością patrzył na tę wyprawę. Fakt, że my bylibyśmy do niej o wiele lepiej przygotowani. Podsumowując, nowy album Pearl JamLighting Bolt” dostarcza mnóstwo energii potrzebnej do walki z Zombie! Posłuchajcie sami.

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

 


  • Sany91

    Jak dla mnie dobra ballada. Dzięki za pokazanie tego zespołu…

  • Arnipunk

    Panowie wciąż w formie. A kawałek Mind your manners jakoś kojarzy mi się z Do the evolution, chociaż to chyba głównie za sprawą teledysku.