Świąteczny konkurs Zombie Zone & SCDTV – PenCott Snowdrift

W tym roku Elfy ZZ połączyły siły z Elfami SCDTV z dalekiej północy i wspólnie przygotowały dla Was coś naprawdę wyjątkowego.

W ubiegłoroczną noc wigilijną Mikołaj odebrał wiele niepokojących sygnałów. Złe zielone gobliny próbowały zniszczyć Święta. Okradły one mnóstwo świątecznych skarpet, wykradając z nich taktyczne foldery, plecaki, oraz rozmaity sprzęt survivalowy. W miejsce porwanych rzeczy wkładały obcisłe spodnie, maszynki do golenia, różowe wełniane sweterki, perfumy pachnące jak bukiet kwiatów itp. gadżety… wszystko po to aby uczynić mężczyzn słabszymi.

Przez kilka tygodni analizowaliśmy materiał z ukrytych kamer, umieszczonych w dziecięcych maskotkach, Waszych laptopach itp. Z nagrań jednoznacznie wynika, że złe gobliny najczęściej okradały skarpety w kolorze czerwonym. Natomiast te w kolorze oliwkowym były lepiej zakamuflowane na tle choinki i nie zawsze były przez nie zauważone.

Doszliśmy do wniosku, że najlepsze byłyby skarpety w kamuflażu. Przenieśliśmy kwaterę główną Zombie Zone do Laponii i tam dobudowaliśmy centrum badań kamuflażu. Elf Dudek z SCDTV przetestował praktycznie wszystkie dostępne na rynku materiały w plamy. Jedyny zapewniający 97,3% skuteczność okazał się PenCott Snowdrift. Aby zapewnić mu 100% niewidzialność dodaliśmy do niego repellent odstraszający gobliny. Badania pochłonęły nam tyle czasu, że nasze elfy uszyły tylko 3 takie skarpety. Dwie pozostają nadal u nas na badaniach a jedną zdecydowaliśmy przeznaczyć na konkurs.

PenCott_Snowdrift_skarpeta

Ci, którzy dotrwali do końca tej opowieści pewnie zastanawiają się co trzeba zrobić aby zdobyć jedyną na świecie taką skarpetę.

Już Wam piszemy!

Dołączyć do fanów:

  1. Zombie Zone
  2. SCDTV
  3. Polubić i udostępnić ten wpis – wszystko po to aby ludzie lepiej zakamuflowali swoje skarpety, gdyż wiemy, że atak goblinów nastąpi także w tym roku.
  4. Wykonać zdjęcie w klimacie zimowo-świątecznym z dowolnym gadżetem ZZ (jeżeli ktoś nie posiada musi umieścić na zdjęciu litery ZZ wykonane np. z kamieni, gałęzi itp) i przesłać je do nas za pośrednictwem maila lub prywatnej wiadomości na facebooku.

Stworzymy na FB specjalny folder, w którym będziecie mogli oglądać konkursowe prace.

Przedłużamy konkurs do 31 grudnia! 2 stycznia 2015 Jury składające się z elfów oraz Mikołaja zasiądzie przy okrągłym stole i  wybierze zwycięzcę konkursu.