Zombie Zone – Nowe Naszywki IR – GEN-1

Informujemy, że w dniu dzisiejszym przyszły do nas nowe naszywki IR z firmy Airdesign. Jest to totalna nowość na Polskim rynku. Chcemy podziękować za miłą obsługę i błyskawiczną realizację zamówienia.

Patche Zombie Zone zostały wykonane naprawdę profesjonalnie z wręcz chirurgiczną precyzją. Specjalna struktura materiału przypomina plaster miodu (honeycomb). Patche ZZ to Generacja 1 – po oświetleniu promieniami IR lub światłem latarki świeci tylko kolor biały.  Odblask jest dobrze widoczny z daleka.

Naszywki umożliwiają łatwą identyfikację swój/obcy, pozwala to uniknąć sytuacji Friendly Fire. Nie posiadamy niestety gogli noktowizyjnych aby to sprawdzić ale więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Wszyscy, którzy już mają w swojej kolekcji haftowane patche wiedzą, że stawiamy na wysoką jakość wykonania naszych gadżetów. Combat ID – czyli bojowe oznaczenia identyfikacyjne by Kampfhund przeszły przez kontrolę jakości ZZ i na stałe wchodzą do naszego wyposażenia.

 

Wypuściliśmy 3 modele dwa dobrze już znane i lubiane: ZZ LOGO, ZZ ELITE oraz nowość! ZZ PROTECT US! Wszystkie patche podklejone są haczykami Velcro.

Jeżeli chcecie takiego patcha to na Forum Zombie Zone prowadzone są zapisy.