Konkurs na projekt koszulki Zombie Zone

Zaprojektowaliśmy dla Was koszulkę ZZ jednak na forum toczyła się tak burzliwa dyskusja na jej temat, że zdecydowaliśmy się zrobić konkurs na projekt pleców koszulki ZZ.

Powyżej widzicie prototyp naszej koszulki, którą i tak zrobimy, gdyż części osób przypadła ona do gustu.

Chcemy jednak dać Wam szansę… a nóż na ZZ  mamy ukryty talent. Zatem ogłaszamy Konkurs na Projekt Koszulki ZZ! T-shirt ma na celu promocję portalu Zombie Zone. Jeśli masz swoją wizję plastyczną ? przedstaw ją nam!

Regulamin Konkursu i nagrody!

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu koszulki Zombie Zone.

Udział w konkursie oznacza nieodpłatne przeniesienie autorskich praw  na wykorzystanie prac, na następujących polach eksploatacji: druk w dowolnej liczbie publikacji; w dowolnym nakładzie; używania w internecie

Zgłaszając pracę na Konkurs ? autor oświadcza, że jest to jego własny, autorski projekt i posiada całość praw autorskich do całości projektu oraz każdego z elementów w nim zawartych. Autor bierze na siebie odpowiedzialność za wszelkie kwestie wynikające z niezgodnego z prawem wykorzystania cudzych praw autorskich lub nieuprawnionego wykorzystania cudzych praw autorskich.

Prace należy nadesłać w terminie od dnia ogłoszenia konkursu 6.11.2011r. do dnia zakończenia konkursu  6.01.2012r. Prace można nadsyłać pocztą elektroniczną na adres nightmarestudio01@gmail.com z tematem „Konkurs”

Dodatkowo należy umieścić wizualizacji taką jak powyższa na forum w dziale galeria.

Uczestnik konkursu może przesłać Maxymalnie 3 projekty koszulki.

UWAGA projektujemy tylko PLECY KOSZULKI! Z przodu umieszczone będzie małe logo. Jest to konkurs na grafikę dlatego zdecydowaliśmy się nie udostępniać Wam naszego logotypu. Mamy nadzieję, że dzięki temu zabiegowi powstanie więcej ciekawych pomysłów.

Parametry techniczne:

  • grafika powinna być wykonana w formie wektorowej
  • kształty powinny być pełnokolorowe (gradienty, światła dyskwalifikują pracę)
  • należy pamiętać o zamienieniu wszystkich tekstów na krzywe
  • projekt należy wysłać w formie wektorowej (dopuszczalne formaty to .ai / .eps / lub .pdf) załączając do tego plik poglądowy JPG (max 707x1000px)
  • grafika powinna mieścić się w obszarze formatu A4
  • dopuszczalny jest nierzucający się w oczy emblemat autora.

Na koniec przeprowadzimy internetowe głosowanie na najlepszą pracę Konkursu, ale jego wynik będzie traktowany jedynie jako wskazówka dla ostatecznej decyzji Jury Konkursu.

Decydujący głos w rozstrzygnięciu Konkursu będzie miało Jury.

Obrady Jury będą tajne.

Nagrodą w konkursie będzie darmowa koszulka dla autora, komplet gadżetów ZZ oraz satysfakcja, że to właśnie jego projekt został wybrany 🙂