Teva – The Naturis

Historia firmy Teva zaczęła się w 1984r wtedy Mark Thatcher zaprojektował i skonstruował pierwsze sportowe sandały. Połączył on pomysł sportowego buta i sandała. Sam używam sandałów tej firmy a konkretnie modelu Terra Fi i jestem zachwycony z jakości wykonania, oraz bardzo dobrej przyczepności w różnych warunkach atmosferycznych tego obuwia.

Teva stworzyła świetną kampanię promocyjną wypuszczając kilka filmików parodiujących cykl programów Beara Gryllsa. Bohaterem The Naturist jest Gavin McInnes i jestem pewien, że survivalowe rozwiązania, które on prezentuje zaskoczą Was przy porannej kawie 😉


  • Wacek_1984

    Ciekaw jestem jak te buciki mają się jakościowo do producentów typu: Clarks, ryłko, Ecco. No i gdzie je można w warszawie odnaleźć;)

  • Clarks’a i Ryłko nigdy nie używałem nie moje klimaty. Na Ecco nabrałem się raz i nikomu nie polecę tej firmy, kiedyś popełnię recenzje ich produktu. Po roku umiarkowanego używania sandałów z Tevy w ciemno mogę strzelić, że wytrzymają spokojnie 6 lat jak nie dłużej. Niestety nie wiem gdzie w Warszawie można je kupić.